 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
Był se temat - Stacje SP EME - i się zbył do kosza Myślę że wielka szkoda |  |
| | SP6_9764 | 09.03.2015 22:24:36 | 
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja:: Rybnik
Posty: 45 #2063272 Od: 2014-2-4
| Witam
Gdzie taki SWL może sobie pośledzić co sie w EME dzieje ? Szukam usilnie w necie, właśnie jakiegoś skondesowanego czegoś - jakiejkolwiek wiedzy w temacie EME a sprawa SP HI
Otwieram sobie np EME Ham Gallery - 432 MHz
I mogę się rajcować systemami antenowymi i opisami choćby króciutkimi Widziałem np film skręcony jeszcze przez legendę krótkofalarstwa SP miedzy innymi o antenach parabolicznych Padło tam pytanie o możliwość przerobienia czaszy paraboli - odpowiedź z dezaprobatyczną miną i kręcenie głową - nie da się Z kolei sam sobie wyszukałem film i dosyć obszerny materiał i gostku chyba z jednego z krajów nadbałtyckich ( z byłych republik) Jak własnymi grabami, element po elemencie buduje taką antenę paraboliczną z przeznaczeniem do eksperymentów EME Inny film z yt bodaj sobie wyszperałem o australijczyku który wyprawił się w głąb Australii i tam na oko na lichym zestawie anten Yagi - robił łączności EME U nas jakoś ten temat tajne/poufne Może dla nadawców i to ściśle związanych z UKFem Temat do pozyskania w formie czy to listy współzawodnictwa Czy też opracowań typu "moje anteny" "moja kataryna" "moje osiągi"
Jest jeszcze inna możliwość - licha moja głowa Nie potrafie zmyślić skutecznego algorytmu szukania materiałów o rodzimych "naszych z krwi i kości EMEmowcach" HI
Ktoś zapoda jakieś linki Może ich być na pęczki - jak żodkiewki na straganie - lubię sobie poczytać, pooglądać, poznać ciekawych ludzi Niestety na żadne zjazdy, zloty, nie jestem w stanie obecnie się wybrać
Serdecznie pozdrawiam
_________________ JO90FC Stanik | | | Electra | 21.05.2025 15:11:18 | 
 |
| | | SP6MLK | 09.03.2015 22:47:02 | 


Grupa: Administrator 
Lokalizacja:: Kłodzko JO80IK06AO
Posty: 42999 #2063319 Od: 2013-10-18
| Witam!
Akurat ten temat który został zamknięty przez autora,nic by nie wniósł do Twoich zainteresowań...to typowa lista stacji SP pracujących via EME.
W dziale FORUM DYSKUSYJNE EME znajdziesz tematy które może Cię zainteresują.
_________________ 73! Stanisław SP6MLK Kłodzko JO80IK06AO http://ra-ukf.iq24.pl/default.asp http://www.ukf-te.iq24.pl/default.asp http://spukfcontest.atthost24.pl/
| | | SP3JBI | 10.03.2015 10:23:53 | 

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja:: Kalisz JO91BR
Posty: 516 #2063622 Od: 2013-10-19
| Dlaczego zamknąłem temat? To proste. Weekend, niedziela, 130 czytań i tylko Marek SP4MPB napisał cokolwiek, w zasadzie w obronie Top Listy EME, którą prowadzi. Jaki był sens utrzymywania tematu , który spadł już tak nisko, że praktycznie nikt więcej by tam nie zajrzał? Czyli wyszło jak wyszło i szczerze mówiąc spodziewałem się tego. Jednak jakieś efekty tego tematu są, coś się dzieje.
 _________________ Zenek SP3JBI | | | SP6FBE | 10.03.2015 14:22:48 | Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #2063773 Od: 2014-2-13
| Stanik, Stasiek, czytam Twoje posty na forum sp7pki i wiele mi się podoba,to się włączę.Chyba nie znasz mikrofale.net, czy ostatecznie stronę pk-ukf. Tam masz znaki stacji eme w SP, a mikrofale.net dają ci wiele informacji o doznaniach Kolegów w pracy eme. Sporo eme-ludzi ma swoje strony www, wystarczy zapytać wujka G. Pozdrawiam, Adam.
|
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
<< Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|